Věda a technika videa

Reklama na Galaxy S II

Ve Francii uvedli na trh nový telefon Galaxy S II takovou zajímavou reklamou. Přehrát video »

Nejrychlejší RC letadlo

Nadpis je sice trošku bulvární, protože nevím jestli je to skutečně nejrychlejší RC letadlo, ale dokáže letět… Přehrát video »

Koncept iPhone 5 podle Aatma Studio

Ultratenký 3D koncept iPhone 5 od Aatma Studio je sice poměrně nereálný, ale laserové klávesnice již existují a… Přehrát video »

Super hračka v podobě UFO

Tak tomuto říkám povedená ufo hračka. Létající ufo bych doma přivítal i já. Nevím sice přesně jak to funguje,… Přehrát video »

Rozhovor chatujících robotů

Cleverbot je počítačový program, který dokáže simulovat komunikaci s člověkem. Co se však stane, pokud připojíme… Přehrát video »

Reálný robot Wall-e

Chlapík ve videu si sestrojil skutečného robota Wall-e podle filmu. Robot sice nezvládá všechno co robot ve filmu,… Přehrát video »

Nová výbava holandské armády

Voják si na internetu koupí RC helikoptéru a když ji chce vyzkoušet, tak se mu z ničeho nic přetransformuje na stíhačku. Přehrát video »

Disketové jednotky jako hudební nástroj

Kolik z vás si ještě pamatuje tyto disketové mechaniky na 3 a půl palcové diskety? To byly časy - cca 1,5MB na jedné… Přehrát video »

Obrovská skartovačka odpadu

Tak tohle je fakt síla. Této drtičce nebo skartovačce odpadu nedělá problém ani pohovka, lednice nebo velké kolo… Přehrát video »

Realistická silikonová maska

Fantomas by se divil, co se v dnešní době dá koupit. Tato silikonová maska ​​vypadá fakt super. Pokud tedy chcete… Přehrát video »