Věda a technika videa

Budoucnost pneumatik

Jak asi budou vypadat pneumatiky budoucnosti? Hankook zveřejnil krátkou vizualizaci, která představuje nové designy… Přehrát video »

10-metrová dotyková stěna

Podívejte se jak vypadá domácí dotyková stěna, kterou vytvořili na University of Groningen v Nizozemsku. 10m dlouhá… Přehrát video »

Notebook budoucnosti

Takhle nějak bude vypadat notebook budoucnosti. Rolltop je kombinací notebooku a grafického skicáku s odlišným vzhledem… Přehrát video »

Světelný motocykl

Líbily se vám světelné motocykly ve filmu Tron:Legacy? Lidem z Parker Bros. Choppers se zamlouvali tak moc, že ​​si… Přehrát video »

xPhone - mobil budoucnosti

Nový xPhone je mobilní telefon nové generace, pomocník pro každou příležitost. Konečně pořádný telefon pro… Přehrát video »

Mobil z roku 1989

Reklama na 'lehký' mobil z roku 1989. No kdo by nechtěl takový parádní mobil. Zajímalo by mě, jak dlouho mu vlastně… Přehrát video »

Auto pro ženy

Proslýchá se, že ženy neumějí parkovat, a proto pro ně vymysleli toto scifi auto. Přehrát video »

Auto na vodu

Kutil si v dílně svépomocí postavil auto na vodu. Myslíte si, že přijde rok, kdy budou auta na vodu běžné? Přehrát video »

Kouzlení s iPod-em

Vše se vyvíjí. Dokonce i kouzelnické triky musí jít s dobou. Na tomto videu můžete vidět moderního kouzelníka,… Přehrát video »

Budoucnost se speciálním sklem

Podívejte se jak by mohla vypadat naše budoucnost se speciálním sklem, které se dá využít opravdu na cokoliv. Přehrát video »