Animované - nejnovější videa

Otravný pomeranč - Hej banán

Další povedená verze oblíbeného internetového seriálu otravný pomeranč. Tentokrát sice pomeranč nestihne nikoho… Přehrát video »

Muž, který sázel stromy (krátky film)

Krátký animovaný příběh s velkou myšlenkou. I takto by se dal popsat příběh muže, který svůj život zasvětil… Přehrát video »

Jak se dělá tetování (stop motion)

Podívejte se jak se dělá tetování. Ukázka z tvorby tetování pomocí stop motion animace, tedy pomocí fotek spojených… Přehrát video »

Jak se baví Matfyzáci

Celkem povedené video, které je parodií na všech matematikárov či fyziky. Jejich zábava je velmi divná, a to dokazuje… Přehrát video »

Otravný pomeranč a další otravný pomeranč

Otravný pomeranč tentokrát narazí na další a ještě otravnejší pomeranč. Jak toto setkání asi dopadne? Přehrát video »

Otravný pomeranč - Mamka a Já

Tentokrát se ve videu setká pomeranč se svou mámou a po tomto videu bude asi každému jasné po kom je takový otravný.… Přehrát video »

Otravný pomeranč - Jalapeňo

Zas a znovu je tu otravný pomeranč. Tentokrát to však pomeranč nebude mít lehké, protože mu paprička jalapeňo… Přehrát video »

Zábava na autobusové zastávce

Chump And Clump je krátká a povedená animovaná pohádka odehrávající se na autobusové zastávce. I animace bez slov… Přehrát video »

Wrestling: Ježíš vs. Hitler

Tentokrát půjde do tuhého. Vo wrestlingovém ringu se totiž setká Ježíš spolu s Hitlerem. Kdo to asi výhra? Nechte… Přehrát video »

Šmoulové 3D (pohádka)

I šmoulové se nakonec dočkaly 3D verze. Gargamel opět útočí. Přehrát video »