Adrenalin - nejnovější videa

AdrenalinSbírka nejlepších adrenalinových videí na internetu. Podívejte se na bláznivé adrenalinové kousky, které vyvádějí lidé ve světě a zároveň si užijte mnoho extrémních sportů, které vyrážejí dech. Pokud tedy máte rádi adrenalin, tak neváhejte a prohlédněte si nejnovější adrenalinová videa, které pro vás pravidelně sbíráme přímo na youtube.

Lidé jsou úžasní (2014)

Videa 'People are Awesome' jsou prostě super. A toto je další kompilace toho nejlepšího za rok 2014, co lidé natočili.… Přehrát video »

Bláznivý sjezd cyklistů po sněhu

Však sranda musí být, řekli si bikeři a spustili se dolů zasněženým svahem na kolech. Je třeba uznat, že odvaha… Přehrát video »

Sjezd vodopádů v kajaku

Dane Jackson se kvůli adrenalinovému zážitku spustil z 18 metrů vysokého vodopádu na kánoe ve Veracruzu (Mexiko).… Přehrát video »

Skok z balkonu do bazénu

Tento bláznivý skok z balkonu do vody mohl dopadnout úplně jinak. Kluk může být rád, že to přežil bez újmy na… Přehrát video »

Záchrana muže z hořícího domu

Tento dělník uvízl v rozestavěném domě, který začal hořet. Jak vidno, záchrana přišla v poslední chvíli! Přehrát video »

Potápěč byl napaden žralokem v Karibiku

Potápěč se vydal lovit v Karibském moři menší ryby s harpunou v ruce. Když se mu jednu menší podařilo ulovit,… Přehrát video »

Maximální adrenalin

Zajímavá kompilace videí lidí, kteří se nebojí výšek. Dokonce si z lezení ve výškách udělali zábavu. Přehrát video »

Lidé jsou úžasní 2 (2013)

Další skvělá kompilace 243 videí, která zachycují různé adrenalinové kousky lidí, kteří se to nebojí roztočit… Přehrát video »

Downhill jízda - Kelly McGarry

Kelly McGarry a jeho jízda na závodech Red Bull Rampage 2013 zachycena GoPro kamerou. Přehrát video »

Formule na horské silnici

Liber Federico, vítěz soutěže Castelmonte Hill Climb 2013, předvede své skvělé jezdecké schopnosti při jízdě… Přehrát video »