Věda a technika - nejnovější videa

Disketové jednotky jako hudební nástroj

Kolik z vás si ještě pamatuje tyto disketové mechaniky na 3 a půl palcové diskety? To byly časy - cca 1,5MB na jedné… Přehrát video »

Reálný robot Wall-e

Chlapík ve videu si sestrojil skutečného robota Wall-e podle filmu. Robot sice nezvládá všechno co robot ve filmu,… Přehrát video »

Rozhovor chatujících robotů

Cleverbot je počítačový program, který dokáže simulovat komunikaci s člověkem. Co se však stane, pokud připojíme… Přehrát video »

Nová výbava holandské armády

Voják si na internetu koupí RC helikoptéru a když ji chce vyzkoušet, tak se mu z ničeho nic přetransformuje na stíhačku. Přehrát video »

Nejrychlejší RC letadlo

Nadpis je sice trošku bulvární, protože nevím jestli je to skutečně nejrychlejší RC letadlo, ale dokáže letět… Přehrát video »

Koncept iPhone 5 podle Aatma Studio

Ultratenký 3D koncept iPhone 5 od Aatma Studio je sice poměrně nereálný, ale laserové klávesnice již existují a… Přehrát video »

Reklama na Galaxy S II

Ve Francii uvedli na trh nový telefon Galaxy S II takovou zajímavou reklamou. Přehrát video »

Budoucnost se speciálním sklem

Podívejte se jak by mohla vypadat naše budoucnost se speciálním sklem, které se dá využít opravdu na cokoliv. Přehrát video »

Kouzlení s iPod-em

Vše se vyvíjí. Dokonce i kouzelnické triky musí jít s dobou. Na tomto videu můžete vidět moderního kouzelníka,… Přehrát video »

Auto na vodu

Kutil si v dílně svépomocí postavil auto na vodu. Myslíte si, že přijde rok, kdy budou auta na vodu běžné? Přehrát video »