Věda a technika - nejnovější videa

Nejjednodušší motor na světě

Tento motor bohužel není velmi účinný a navíc se rychle zahřívá, ale pro zábavu to postačí. :) Na výrobu tohoto… Přehrát video »

Létající muži v New Yorku

Filmové studio 20th Century Fox svůj nový film Chronicle (Kronika) propaguje opravdu zajímavým způsobem. Na newyorskou… Přehrát video »

Obraceč stran

Sice trošku složité a drahé otočení strany v novinách, ale hlavně, že to funguje. Přehrát video »

Létající "vodní skútr"

Američan Raymonda Li si doma sestrojil jakýsi hybrid vodního skútru a létajícího stroje a nazval ho Jetlev Flyer… Přehrát video »

Japonský hasicí přístroj

Nový japonský hasicí přístroj FIRE-117 v snadno přenosné láhvi uhasí oheň během několika sekund. Z láhve se… Přehrát video »

Létající koule z Japonska

V Japonsku tentokrát vytvořili vůbec první kulatý létající stroj. Taková malá kulatá helikoptéra. Přehrát video »

Kvantová levitace

Zajímavý pokus s levitující objektem. I takto jednou podle vědců může vypadat naše budoucnost. Jsem zvědavý o… Přehrát video »

Realistická silikonová maska

Fantomas by se divil, co se v dnešní době dá koupit. Tato silikonová maska ​​vypadá fakt super. Pokud tedy chcete… Přehrát video »

Obrovská skartovačka odpadu

Tak tohle je fakt síla. Této drtičce nebo skartovačce odpadu nedělá problém ani pohovka, lednice nebo velké kolo… Přehrát video »

Super hračka v podobě UFO

Tak tomuto říkám povedená ufo hračka. Létající ufo bych doma přivítal i já. Nevím sice přesně jak to funguje,… Přehrát video »