Věda a technika - nejnovější videa

Hacknutý bankomat (Angry Birds)

Víte o tom, že v bankomatech se nachází klasický Windows XP? No a pokud jste velmi zdatní v počítačích, můžete… Přehrát video »

Brýle Google Glass v praxi

Podívejte se jak vypadá požívání speciálních brýlí Google Glass v běžném životě. Vpravo nahoře pak uvidíte… Přehrát video »

Mechanický zpěv ptáka

V roce 1890 v Paříži vytvořili takový zajímavý mechanismus, který takto pěkně napodoboval zpěv ptáka. Přehrát video »

Nejrychlejší robot na světě

Takto nějak pracuje nejrychlejší robot roku 2012 od Stäubli at Automatica. Přehrát video »

Superhydofóbni povlak, který odpuzuje vodu a olej

Představte si, že vaše auto, tenisky nebo cokoliv jiného by už nemuseli být špinavé nebo mokré. Přesně tuto záležitost… Přehrát video »

Budoucnost počítačové grafiky

Podívejte se jak bude vypadat grafika v počítačových hrách. Janimation ukazuje svou úžasnou technologii pro tvorbu… Přehrát video »

Vyřezávání dřevěné židle robotem

Sériová výroba nábytku je stále jednodušší. A přesně tohle dokazuje i tento robot, který dokáže ze dřeva vyřezávat… Přehrát video »

Test nejodolnějšího policejního štítu

Test nejodolnějšího policejního obranného štítu ESP Antiriot. Tloušťka štítu je pouze 3 mm, ale vydrží opravdu… Přehrát video »

Robokapela Compressorhead

Seskupení Copressorhead je určitě nevšední - všichni členové skupiny jsou roboti. Musím říct, že výsledek jejich… Přehrát video »

Budoucnost pneumatik

Jak asi budou vypadat pneumatiky budoucnosti? Hankook zveřejnil krátkou vizualizaci, která představuje nové designy… Přehrát video »