Sport - nejnovější videa

Vtipně zostihané momenty z Tour de France 2014

Nejlepší momenty z Tour de France 2014, které sestříhal eurosport do jejich pověstného Watts Zap videa. Příjemnou… Přehrát video »

10 věcí, které byste neměli jíst na kole

Správná strava je při jízdě na kole nezbytná pro dobré výkony, ale takhle to asi nepůjde. Nebo byste něco z toho… Přehrát video »

Cenzurovaný plážový volejbal vypadá mnohem zábavněji

Podívejte se na první cenzurovaný zápas v plážovém volejbalu! ...Myslím, že ty čtverečky ještě více podporují… Přehrát video »

Hranice těla překonána silou vůle (Ironman 1997)

Tak toto je extrémní sport. Závod IronMan Havaj 1997 (3,8km plavání, 180 km kolo, 42km běh). Žena, která tam běží… Přehrát video »

Co se dá udělat při pádu?

Neuvěřitelné video, které ukazuje velkou sílu a odhodlání. Když člověk chce, všechno se dá. Přehrát video »

Novak Djokovič a sběrač míčků (Roland Garros)

Novak Djokovič je vskutku srandista a přátelský člověk. Sběračovi míčků dnes během deštivého počasí na turnaji… Přehrát video »

Brutální bitva dvou malých džudistiek

Dvě malé slečny se postavili proti sobě na žíněnky, aby si to rozdali o titul v JUDE. Bojovali spolu až do úplného… Přehrát video »

Sjezd vodopádů v kajaku

Dane Jackson se kvůli adrenalinovému zážitku spustil z 18 metrů vysokého vodopádu na kánoe ve Veracruzu (Mexiko).… Přehrát video »

Base jump z Věže svobody (New York)

Věž svobody (Freedom Tower) je mrakodrap, který se staví namísto zřícených dvojčat v New Yorku. Tito base jumperi… Přehrát video »

Wingsuit - nejnižší průlet

Tímto adrenalinovým nadšencům se podařil zřejmě nejnižší přelet nad zemí ve Wingsuit oblečení. Kolem kamarádů… Přehrát video »