Schopnosti - nejnovější videa

SchopnostiSbírka videí s lidmi, kteří vynikají se svými zajímavými schopnostmi. Podívejte se na videa kouzelníků, pouličních umělců, malířů a jiných lidí, kteří předvedou své naučené a neobvyklé schopnosti. Užijte si videa zručných a schopných lidí, které pro Vás pravidelně hledáme na youtube.

Citronový ninja

Asi nějak takto vypadá Fruit Ninja v reálném životě. Chlapíka krájení citónov baví a když má chuť, tak jich… Přehrát video »

Šikovní lidé z internetu

Svět je plný šikovných lidí, a přesně proto vznikla i tato video kompilace, ve které uvidíte mnoho lidí s různým… Přehrát video »

Když profík krájí cibuli

Na takové krájení cibule by měli udělat slow-motion záběr, protože jsem moc ani nestíhal sledovat, jak rychle to… Přehrát video »

Ind se živí blátem, štěrkem a kamením

Někdo si pochutná na klobáske, někdo na šnecích a tento muž z Indie každý den sežere pár cihel, několik kg štěrku… Přehrát video »

Pilot stíhačky předvádí excelentní trik

Na leteckém dni v Saúdské Arábii předvádí pilot stíhačky nebezpečný trik, když se ocasem téměř dotkne země.… Přehrát video »

Wingsuit - nejnižší průlet

Tímto adrenalinovým nadšencům se podařil zřejmě nejnižší přelet nad zemí ve Wingsuit oblečení. Kolem kamarádů… Přehrát video »

Pan palačinka

Julio z Mallorky předvede své schopnosti při výrobě palačinek. Přehrát video »

Děťátko plné emocí

Reakce této 10 měsíční slečny na maminčin zpěv je neuvěřitelná. Myslíte, že se bála, nebo spíše se jí to… Přehrát video »

Kreslení balíčku chipsů

Marcello Barenghi předvede své umělecké nadání a nakreslí sáček bramborových lupínků. Přehrát video »

Parkour na styl Mirror's Edge

Vynikající parkour video na styl známé hry Mirror's Edge. Celé video je z pohledu samotného aktéra, což ještě… Přehrát video »