Reklamy - nejnovější videa

ReklamySbírka nejlepších reklam na internetu. Užijte si zajímavé, vtipné, šokující, zakázané, virální i sexy reklamy. Pokud tedy máte rádi reklamu, tak se určitě podívejte na nejnovější reklamní videa, které pro Vás pravidelně sbíráme na youtube.

FEM: Více než jen škola

Náborové video na vysokou školu v Nitre (Slovensko). Podívejte se jak si žijí studenti a hlavně školník na fakultě… Přehrát video »

Dělat věci 'jako dívka'

Když někdo běží, hází nebo se bije 'jako dívka', tak to většinou nebývá žádná pochvala. Ale proč by fráze… Přehrát video »

Hezká žena - reklama na vodku

Podívejte se jak snadno umí doma hezká žena uklidit v této reklamě na vodku. Přehrát video »

Katalog nábytku IKEA (2015)

Nábytkářská společnost IKEA přichází z revolučním výrobkem. Přichází nový IKEA katalog pro rok 2015 ve velkém… Přehrát video »

Nejlepší husa na světě

Řádně šílená čínská reklama. Zapomeňte na tradiční domáci mazlíčky, nejlepší domácí mazlíček je husa.… Přehrát video »

Druhé nejlevnější víno

College Humor vám poradí jak si správně vybrat víno, i když se ve vínech vůbec nevyznáte. Přehrát video »

Peter Sagan v reklamě na sirup Snuroot

Všechno je to o talentu, tréninku, kousku bláznovství a zdravé stravě říká Peter Sagan v reklamě na sirup Sunroot. Přehrát video »

Život týrané ženy očima Google Glass

Kreativní reklamní kampaň poukazuje na týrané ženy a jejich šťastný život dokud nepřijdou domů k manželovi.… Přehrát video »

Zpomalit se vyplatí

Skvělá kampaň z Nového Zélandu vás donutí zamyslet se nad rychlostí na silnicích prostřednictvím krátkého videa… Přehrát video »

Naštvaná žena v kavárně

Zákazníci kavárny v New York City v dnešní nachytávke zažijí strach o život jako z hororu. Rozzlobená žena tam… Přehrát video »