Návody - nejnovější videa

25 způsobů jak nosit šátek

Máte šátek a nevíte co s ním? Inspiraci najdete v tomto videu. Přehrát video »

Cviky na statický strečink (slovensky)

Tento druh strečinku je vhodný zejména po cvičení, ale můžete ho vyzkoušet jen tak na ráno, abyste si zlepšili… Přehrát video »

Kouzelník - odhalení kouzelnického triku

I vás vždy zajímalo jak se dělají kouzla? Toto video Vám odhalí jak se dělá kouzlo s rozdělením osoby na 3 části.… Přehrát video »

Vodní dýmka a kouřové bubliny

Pokud vás omrzelo klasické kouření vodní dýmky, tak si ho můžete zpříjemnit pomocí kouřových bublin. Stačí,… Přehrát video »

Návod na přípravu vodní dýmky

V tomto videu se dozvíte jak si správně připravit vodní dýmku na kouření. Dozvíte se jak naložit tabák, případně… Přehrát video »

Jak si správně zavázat tkaničky?

V tom videu si předvedeme 3 způsoby jak se dají vázat tkaničky na botách. Vyzkoušejte si nové způsoby vázání… Přehrát video »

Nikdy nehsate hořící olej vodou

Při mém vaření se mi jednou stalo, že mi na pánvi začal hořet olej a první co mě napadlo je uhašení vodou. Tak… Přehrát video »

Snubní prsten - Jak se vyrábí?

Toto video vám dá odpověď na otázku: Jak se vyrábějí kvalitní snubní prsteny? Podle videa je vidět, že je to… Přehrát video »

Jak naštvat sousedy

Chcete pořádně nasrat sousedy? Co tak jim pustit troška muziky. Takových 2000 Wattů R.M.S. v pokoji umí udělat docela… Přehrát video »

iPhone a kytara

Kluk na videu použije iPhone k vytvoření zajímavého efektu - oscilace samotných strun kytary. Ve skutečnosti se struny… Přehrát video »