Návody - nejnovější videa

NavodySbírka nejlepších videonávodů na internetu. Podívejte se na naučná videa, které Vám stručně a jasně ukáží jak se dělají různé zajímavé věci. Pokud tedy rádi zaujmete netradičními schopnostmi nebo doplňky, tak určitě neváhejte a prohlédněte si nejnovější návody, které pro Vás pravidelně sbíráme na youtube.

Ruční výroba opasku

Podívejte se jak se vyrábí kožený pásek od lotyšské firmy John Neeman. Je to prostě poctivá ruční práce. Přehrát video »

Jak se líbat?

Jednoduchý návod a postup, který vám prozradí jak se správně líbat. Naučte se dobře a vášnivě líbat již za… Přehrát video »

Jak si doma vyrobit svíčku?

Pár jednoduchých a užitečných návodů jak si doma sestrojit vlastní svíčku. Potřebujete k tomu jen běžné předměty,… Přehrát video »

Rubikova kostka - návod na skládání

Podívejte se na krátký videonávod jak poskládat rubikovu kostku. Postačí Vám k tomu trochu trpělivosti a prostorové… Přehrát video »

Jak udělat labuť z jablka?

Jednoduchý video návod jak z jablka pomocí nožíku vytvořit pěknou labuť. Přehrát video »

Jak vyrobit levné reproduktory pro mobil

Chlapík ve videu předvede jak za 50 Kč vyrobit docela slušné reproduktory pro iPhone a další nové mobily. Stačí… Přehrát video »

Automatická sekačka za 50 centů

Udělejte si ze své staré sekačky novou skvělou automatickou sekačku za cenu šňůry na prádlo. Přehrát video »

7 tipů a triků jak fotit mobilem

Fotograf Lorenz Holder demonstruje zajímavá kreativní tipy a triky, pomocí kterých fotí se svým mobilem. Přehrát video »

Jak obléci o dvě čísla menší džíny?

Připravte se na napínavý příběh. Na tuto holku si vzpomenete tehdy, když si zase jednou koupíte džíny, do kterých… Přehrát video »

Kontrola jízdenek - 10 výmluv pro revizora

Určitě se někomu z vás stalo, že vás chytil revizor právě ve chvíli, kdy jste neměli lístek. Německý bavič… Přehrát video »