Děti videa

Dětský simulant roku

Co jste vy stvárali když jste byli mladí? Tento prcek se svým fenomenálním herectvím to chce určitě dotáhnout… Přehrát video »

Děti a nechtěné vánoční dárky

Moderátor Jimmy Kimmel tentokrát požádal rodiče, aby svým dětem dali jeden vánoční dárek ještě před vánocemi,… Přehrát video »

Snědli jsme ti tvoje sladkosti

V Americe každý rok 31.září, tedy na halloween chodí děti v maskách po domech koledovat a sbírat sladkosti. Moderátor… Přehrát video »

Papoušek a dětský pláč

Tento papoušek by se hodil pro páry, které ještě nemají miminko, aby si nanečisto vyzkoušeli jaké to může být… Přehrát video »

Tsung Tsung - 5 letý klaviristra

Malý chlapeček z Honkkongu předvádí své klavírní umění. Přehrát video »

Malá holčička dělá dirigenta v kostele

Malé roztomilé děvčátko jménem Lara opakuje pohyby po dirigentovi a mává rukama o sto šest. Toto video bylo natočeno… Přehrát video »

Dítě, které miluje pivo

Všímejte si tu touhu v očích dítěte, když spatří pivo. Jsem zvědavý co by toto mimino dělalo, kdyby uvidělo… Přehrát video »

Protahování o misku

Malé děťátko chce ochutnat z psích granulí, a tak si přitahuje plnou misku z níž právě jí pes. Vlčák si však… Přehrát video »

Děti rozsypaly pytel mouky po bytě

Děti si během doby když máma nedávala pozor vzali z kredence pytel mouky a rozsypaly ji po celém bytě. Asi jim chybí… Přehrát video »

Malá holčička vidí poprvé v životě vlak

Otec ukázal své malé dceři poprvé v životě vlak. Maličká se neuměla vynadívat na tu obrovskou hromadu železa,… Přehrát video »