Lidé - nejnovější videa

TUKABEL feat. Britney - první remix

Krátký remix reportáže TV JOJ ze Slovenské obce Rudňany. Paní ve videu se snažila naznačit kudy všude vedou elektrické… Přehrát video »

Ping pong imitace v londýnském metru

Ukázka z epického ping pong zápasu v londýnském metru. Chlapci k zápasu nepotřebovali stůl, míček ani rakety.… Přehrát video »

Vánoční žertíky

Už i na Vánoce vznikají různé žertíky. Podívejte se na pár tipů jak si vystřelit s rodiny či přátel. Přehrát video »

Ako na arogantných vodičov

Chlapíka naštvalo, že autá zastavujú až niekde na prechode pre chodcov, keď majú červenú. A tak sa postavil pred… Přehrát video »

Rozdíly mezi realitou a instagramom

Podívejte se na rozdíly mezi 'reálnou dívkou' a 'instagram dívkou'. Totéž samozřejmě platí i pro facebook a všude… Přehrát video »

Dárek (krátky film)

Malý chlapec nikdy neviděl svého otce jako inspiraci. Tedy, dokud nepřišel na jeho tajemství. Krátký singapurský… Přehrát video »

Šikovní lidé z internetu

Svět je plný šikovných lidí, a přesně proto vznikla i tato video kompilace, ve které uvidíte mnoho lidí s různým… Přehrát video »

Janka z Kokošoviec se odhalila před webkamerou!

Dočkali jsme se! 20-letá Janka z Kokošovec, která si už delší dobu hledá partnera se po naléhání fanoušků konečně… Přehrát video »

Fredy z Abramoviec hledá partnerku!

Fredy Ajsi pochází z Abramoviec. Je sportovně stavěný, inteligentní a hledá si babu, nebo spíše žirafu na společenské… Přehrát video »

High Five v ulicích New Yorku

Pokud příště někoho uvidíte zvedat ruku, tak si s ním dejte pozdrav 'high five' jak tento chlápek po ulicích New… Přehrát video »