Lidé - nejnovější videa

LideSbírka nejlepších vtipných videí, ve kterých hrají hlavní roli lidé. Užijte si různé vtipné situace ze skryté kamery, školy či jiných zajímavých míst. Pokud tedy máte rádi vtipná videa s lidmi, tak se určitě podívejte na nejnovější videa v této kategorii, které pro Vás pravidelně sbíráme na youtube.

12 nejhorších kámošů na světě

Tak takové kámoše byste asi nechtěli, ale sranda musí být, a tak si vychutnejte různé faily a pády, ke kterým… Přehrát video »

Superhrdinka na motorce

Vzpomínáte si ještě na SuperVáclava, který v Česku trestal pejskaře, kteří neuklízí výkaly po psech nebo kuřáky… Přehrát video »

Chlapec napodobuje hlasy filmových hvězd

Šikovný chlapec zkouší napodobit 40 známých filmových postav. A nutno říci, že mu to docela jde. Přehrát video »

Lidé jsou úžasní (2014)

Videa 'People are Awesome' jsou prostě super. A toto je další kompilace toho nejlepšího za rok 2014, co lidé natočili.… Přehrát video »

Láhev alkoholu na svatbě

Lepicí páska + kamera a máte zajímavý způsob jak si zdokumentovat všechny svatební hosty při pití alkoholu. Přehrát video »

Roman vstávej, bere ti ryba!

Vášnivý rybář Roman usnul při vodě. A to neměl dělat! Okamžitě se totiž stal terčem kanadského žertíku. Přehrát video »

Jak se líbat?

Jednoduchý návod a postup, který vám prozradí jak se správně líbat. Naučte se dobře a vášnivě líbat již za… Přehrát video »

Citronový ninja

Asi nějak takto vypadá Fruit Ninja v reálném životě. Chlapíka krájení citónov baví a když má chuť, tak jich… Přehrát video »

Jelen vs. fotograf

Mladý jelen v době páření považoval fotografa za svého konkurenta a chtěl si to s ním rozdat. Několikrát ho dokonce… Přehrát video »

TUKABEL (TV JOJ)

Některé rodiny v slovenské obci Rudňany nemají oficiální elektrickou přípojku, a tak za nemalé poplatky natahují… Přehrát video »