Hudba - nejnovější videa

Excision s titulky

Pro milovníky dubstepu je tady mix od Excision, konkrétně Shambala 2013 s vloženými titulky. Na nějakou párty pro… Přehrát video »

Na kytaru zahrál 30 skladeb za minutu

Mladému muzikantovi se podařilo zahrát na elektrické kytaře 30 známých skladeb v průběhu jedné minuty. Tomu se… Přehrát video »

Metalová kapela Winny Puhh

Každá kapela se musí nějakým způsobem odlišovat nebo vyčuhovat z davu pokud chce uspět v hudební branži. Metalová… Přehrát video »

Malý chudý bubeník

Přesto, že tento chlapec žije v chudobě, tak si neúnavně jde za svým - stát se bubeníkem. Neodradí ho ani fakt,… Přehrát video »

Malá holčička dělá dirigenta v kostele

Malé roztomilé děvčátko jménem Lara opakuje pohyby po dirigentovi a mává rukama o sto šest. Toto video bylo natočeno… Přehrát video »

Happy Fico

Nedávno jsme tu měli tatranskou verzi písničky Happy od Pharella Williamse. Dnes, když už je jasný vítěz slovenských… Přehrát video »

Divná rodinka nahrála videoklip

Léto se nezadržitelně blíží a divná rodinka se rozhodla, že nahrají videoklip k písni Summer Time. Nevím, jestli… Přehrát video »

Pharell Williams - Happy (Vysoké Tatry)

Když se spojí výborná hudba ze skvělými záběry, vznikne zajímavý videoklip. O to hezčí je ten videoklip, když… Přehrát video »

Tom Thum: Orchestr v ústech

Talentovaný beatboxer Tom Thum na konferenci TEDx Sydney 2013 bavil lidi skvělým beatboxem. Pomocí svých úst tam tvořil… Přehrát video »

Rumunský megahit

Hit, který v Rumunsku trhá všechny rekordy. Tak co, dostal i vás? (Sandu Ciorba - Pe cimpoi) Přehrát video »