Cestování - nejnovější videa

CestovaniSbírka nejlepších videí, které ukazují různé zajímavé země očima turistů. Podívejte se na krásu mnoha zemí prostřednictvím videí. Pokud Vás baví poznávání různych zemí, tak si prostudujte nejnovější videa o cestování, které pro Vás pravidelně vyhledáváme na youtube.

Jízda vodním skútrem po zatopeném kaňonu (GoPro)

Jízda vodním skútrem po jezeře Powell, které vzniklo zatopením kaňonu v USA během 60. let 20. století. Přehrát video »

Bora-Bora - dovolenkový ráj

Bora-Bora je ostrov v souostroví Francouzské Polynésie. Jeho jméno je odvozeno od polynézkeho výrazu 'Pora Pora',… Přehrát video »

Česko v HDR (timelapse)

Vychutnejte si skvělé záběry z Česka zachyceny timelapse metodou v HDR kvalitě. Přehrát video »

Embéčkou kolem světa

Zajímavá 3 minutová ukázka z cesty dvou kamarádů, kteří se rozhodli obejít zeměkouli na stařičké škodovce.… Přehrát video »

Největší houpačka na Slovensku

Kostolecký dom, nebo také Strecha Slovenska je pravděpodobně největší skalní převis na Slovensku, a právě proto… Přehrát video »

Nudná autobusová zastávka

Zajímavá kampaň společnosti Qualcomm. Na autobusovou zastávku byl umístěn reklamní baner s odkazem, na který se… Přehrát video »

Svět ve 2 minutách: Indie

Každá kultura je něčím zajímavá. Vychutnejte si různé zábavné a neobvyklé situace ze života v Indii. Další… Přehrát video »

Svět ve 2 minutách: Japonsko

Chtěli jste navštívit Japonsko, ale nevíte jak to tam funguje? Viz 2 minutový sestřih zábavných videí z Japonska.… Přehrát video »

Svět ve 2 minutách: Amerika

2 minuty stačí k spoznaní krajiny. Vychutnejte si výstřednost Ameriky ve 2 minutách. Další země z tohoto seriálu… Přehrát video »

Svět 2 minutách: Rusko

Skvělá kompilace videí, která jednoduše a výstižně popíše Rusko ve 2 minutách. Další země v 2 minutách naleznete… Přehrát video »