Auto-moto - nejnovější videa

Onboard záběry z polské rally (český komentář)

Podívejte se jak vypadal první den polské rallye jízdy (2014) z pohledu jezdce a navigátora s autentickým komentářem. Přehrát video »

Parkování motokáry jako boss

Malý chlapec zaparkoval motorkáru jako zkušený profík z F1. Přehrát video »

Batman v autě (Rusko)

Batman se proháněl po ruských silnicích ve svým Batmobilu. Žeby přišel natáčet novou část filmu? Přehrát video »

Nejrychlejší sekačka (Honda)

Honda sestrojila nejrychlejší sekačku na světě, která si to umí kácet pri rychlostí až neuvěřitelných 186 km/h!… Přehrát video »

Lamborghini Aventador nabouralo do 2 aut

Řidič vcházející na hlavní silnici nedal přednost Lamborghini jedoucímu po hlavní silnici a vznikla z toho kuriózní… Přehrát video »

Jak otevřít Audi za pár sekund?

Postačí Vám k tomu speciální klíč Turbo-Decoder HU66 a trošku trpělivosti. Po otevření zámku dekóduje i mechanický… Přehrát video »

Smolař roku

Starý pirát silnic si nejprve vesele prošel se svým traktorem na stopce. Vzápětí nato se mu odepnul přívěs z traktoru… Přehrát video »

Pilot stíhačky předvádí excelentní trik

Na leteckém dni v Saúdské Arábii předvádí pilot stíhačky nebezpečný trik, když se ocasem téměř dotkne země.… Přehrát video »

Lidé, kteří se podruhé narodili

Kompilace neuvěřitelných videí o lidech, kteří mohou děkovat bohu, že jsou ještě na živu. Zvykne se jim říkat… Přehrát video »

Nissan GTR to naložil Yamahe R1 a Suzuki GSX R1000

Upravený Nissan GTR to v ilegálních závodech naložil dvěma silničním motorkám YAMAHA R1 a SUZUKI GSX R1000. Je… Přehrát video »