Auto-moto - nejnovější videa

Neobvyklá srážka dvou motorek

Srážka dvou motorek, která se svým vtipným zakončením liší od tisíců ostatních. Přehrát video »

Policie SR (Slovensko)

V tomto videu vám představujeme právu policii Slovenské republiky. Na představení, kde měli zadržet fiktivního… Přehrát video »

Hot Wheels: Světový rekord ve skoku autem

Značka Hot Wheels je známá zejména ve světě malých odolných autíček, ale i budováním ramp pro tyto autíčka.… Přehrát video »

Svět bez elektřiny

Jak by to vypadalo, kdyby svět fungoval bez elektřiny. Docela hezká reklama na elektrické auto značky Nissan. Přehrát video »

Když couvá blondýna

Couvání lotyšské blondýnky v Bratislavě. Sice jí to chvíli trvalo, ale po více než pěti minutách to zvládla.… Přehrát video »

Pohoda na motorce

Tento týpek v Indii velmi dobře ví, že čas jízdou na motorce se dá využít opravdu efektivně a proto se rozhodl… Přehrát video »

Italská policejní show s motorkami

Video je z 50-tych let, konkrétně tato motorkové šou byla určena k výročí policie. Kolik se muselo utratit benzínu… Přehrát video »

Kvalitní auto na ruské silnici

Nejsem sice automobilový expert, ale mám pocit, že tohle auto není úplně v pořádku. Takové věci prostě uvidíte… Přehrát video »

Královské podélné parkování

Dobrý návod pro všechny, kteří se dosud nenaučili pořádně podélně parkovat (zdravíme všechny ženy). Prostě… Přehrát video »

Auto na vodu

Kutil si v dílně svépomocí postavil auto na vodu. Myslíte si, že přijde rok, kdy budou auta na vodu běžné? Přehrát video »