Auto-moto - nejnovější videa

Auto-motoSbírka nejlepších auto-moto videí na internetu. Užijte si různé zajímavá auta, motorky, traktory a cokoliv jiného s motorem. Pokud Vás tedy zajímají auta a motorky, tak se určitě podívejte na nejnovější auto-moto videa, které pro Vás pravidelně sbíráme na youtube.

Cyklista s obrovským štěstím

Řidič nákladního auta nedal přednost osobnímu autu jedoucímu po hlavní silnici. Po kolizi nákladní auto zachytilo… Přehrát video »

Žena a parkování traktoru

Žena se snaží zaparkovat traktor před hypermarket Tesco na parkovišti. Podaří se jí to? Bude nákup úspěšný? Přehrát video »

Ako na arogantných vodičov

Chlapíka naštvalo, že autá zastavujú až niekde na prechode pre chodcov, keď majú červenú. A tak sa postavil pred… Přehrát video »

Když kolem vás prosviští auta v rychlosti 320 km/h

Podívejte se jak to dopadne když kolem vás auta na závodech NASCAR prosviští rychlostí 320 km/h. Přehrát video »

Jak se kradou auta v Bangkoku (Thajsko)

Podívejte se na rozšířený způsob kradení aut v Bangkoku pomocí speciálního klíče, který je lze formovat do… Přehrát video »

Šílení motorkáři na železniční trati

Jezdit motorkou po železniční trati není dobrý nápad a predsvedčili se o tom i tihle dva motorkáři. Chybělo málo… Přehrát video »

Oprava promáčkleho nárazníků fénem

Autoklempířům odzvonilo. Od teď se budu narazniky opravovat fénem a korekční tužkou. Přehrát video »

Souboj fialových traktorů

Souboj v přetahování fialových traktorů tak trochu nevyšel. Přehrát video »

Jak blondýna dolévá olej do motoru

Řekněte blondýně, ať dolije olej do motoru a dívejte, co se stane. Kdo maže, ten jede. Otázka je kam, a zda vám… Přehrát video »

Žertík na závodech

Na závodech 5Club MX5 Cup Silverstone 2014 si jezdci nic nedarují a občas zkoušejí i speciální taktiky na odstavení… Přehrát video »