Animované - nejnovější videa

Máša a medvěd - Příprava na cestu

Medvěd Míša se rozhodl, že si trošku odpočine od nezbedné Máši a vydá se na menší dovolenou. Máša však jeho… Přehrát video »

Máša a medvěd: Sladký život

Malá Máša ráno dostala chuť na sladkosti a protože jí medvěd Míša nechtěl na snídani nic sladké připravit,… Přehrát video »

Máša a medvěd: Sestra na návštěvě

Mášu dnes přijde navštívit její sestra Dáša. Navenek vypadají sice stejně, ale od přírody jsou odlišné. Dáša… Přehrát video »

Máša a medvěd: Vzpomínky na dětství

Malá Máša si opět znenadání pozlobí zvířátka z lesa, avšak dnes její lumpárnu donutí medvěda Míšu a ostatní… Přehrát video »

Máša a medvěd - Fotografka

Dnes se bude ve velkém fotit, tedy malá Máša bude chtít odfotit všechna zvířátka v lese. Problém je však v tom,… Přehrát video »

Máša a medvěd - Nová metla

Malá Máša dnes při hokeji v lese objeví kouzelne koště, které jí pomůže vyhrát hokejový zápas se zajícem.… Přehrát video »

Máša a medvěd: Zimní prázdniny s tučňákem

Malý tučňák z části o zatoulaném vajíčku přiletí na zimní prázdniny podívat medvěda Míšu a malou Máša,… Přehrát video »

Super klip s legem

Skvela 8-bitová lego animace vytvořená z množství za sebou jdoucích fotek. Toto video vznikalo 1500 hodin. Přehrát video »

Nejlepší ohňostroj na světě

Takhle nějak by mohl vypadat nejlepší ohňostroj na světě, kdyby tuto počítačovou animaci někdo věděl upravit… Přehrát video »

Máša a medvěd: Vitamín pro růst

Medvěd Míša v průběhu kontroly zahrádky zjistí, že mu tulipány na zahrádce nějak povadly, a tak se rozhodne vytvořit… Přehrát video »