Ženy - nejnovější videa

ZenySbírka nejlepších videí, ve kterých hrají hlavní roli ženy. Najdete zde různé blondýnky, brunetky, černovlásky ale i zrzavé slečny, které svými kousky pobavili internet. Pokud tedy máte rádi ženy, tak určitě neváhejte a podívejte si ženské videa, která pravidelně sbíráme z youtube stránek.

Žena a parkování traktoru

Žena se snaží zaparkovat traktor před hypermarket Tesco na parkovišti. Podaří se jí to? Bude nákup úspěšný? Přehrát video »

Jak přimět muže, aby poslouchali klasickou hudbu?

I klasická hudba může být zábava, zvlášť když ve videoklipu použijete hezké tančící ženy. (Dvořák - Symphony… Přehrát video »

Hezká žena - reklama na vodku

Podívejte se jak snadno umí doma hezká žena uklidit v této reklamě na vodku. Přehrát video »

Bez čokolády ani na krok!

Podívejte se proč by měli muži stále sebou nosit dostatek čokolády. Přehrát video »

Janka z Kokošoviec si hledá partnera!

Janka pocházející z Kokošoviec by si ráda našla prostřednictvím tohoto videa partnera. Janka má 20 let, je inteligentní,… Přehrát video »

Sex s policistou (sociální experiment)

Hezká mladá žena v Polsku na ulici oslovovala policisty s dotazem zda s ní chtějí mít zdarma sex. Podívejte se na… Přehrát video »

30000 Kč za sex? (sociální experiment)

Slovensští youtuberi 'Shy Chickens' se zahráli na ruské milionáře a nabízeli 30.000 Kč za sex ženám v Brně. Kolik… Přehrát video »

Jak blondýna dolévá olej do motoru

Řekněte blondýně, ať dolije olej do motoru a dívejte, co se stane. Kdo maže, ten jede. Otázka je kam, a zda vám… Přehrát video »

Balení na Lamborghnini funguje i bez slov

Chlapík bez slov sbalil každou holku na ulici. Stačilo mu k tomu jedno bílé Lamborghini. Přehrát video »

Co se stane, když chytíte cizí holku do náruče?

Chlapci se pustili na tenký led. Na jednu stranu je sice pro ženu nabídka mužské náruče lákavá. Ale co když ji… Přehrát video »